Aktualności

 • Dec 19, 2018
  WESOŁYCH ŚWIĄT więcej »
 • Aug 31, 2018

  Z ubezpieczeniem szkolnym NNW Twoje Dziecko będzie objęte ochroną ubezpieczeniową całą dobę, 7 dni w tygodniu, niezależnie od miejsca pobytu.

  więcej »
 • Jun 6, 2012
  Powstała nowa wersja strony.

O nas

Szanowni Państwo

Od 2000 roku mam przyjemność doradzać Klientom jak dobrze ubezpieczyć to co mamy najcenniejsze czyli życie, zdrowie i majątek. Moimi Klientami są zarówno Klienci indywidualni jak i Firmy.
Obecnie oferuję szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych dostosowanych specjalnie do Państwa potrzeb, gdyż satysfakcja każdego Klienta jest dla mnie sprawą priorytetową.

Jeśli poszukujecie Państwo agenta, który profesjonalnie doradzi i zaproponuje rozwiązanie za niewygórowaną składkę, zapraszam do kontaktu.
Z przyjemnością przygotuję dla Państwa ofertę i obliczę składkę za ubezpieczenie. Ponad 10 lat pracy w ubezpieczeniach pozwoliło mi zdobyć wiedzę którą mogę z przyjemnością się z Państwem podzielić.

ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z INFORMACJAMI NA STRONIE I SKORZYSTANIA Z OFERTY.

Nr w rejestrze Agentów Ubezpieczeniowych KNF 226076/00

Z naszym biurem współpracuje grono osób, które dołożą wszelkich starań, abyście byli Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.
W przypadku trudności z dojazdem do nas istnieje możliwość spotkania się u Państwa w domu, pracy lub innym dogodnym miejscu.

Poszukujemy też współpracowników, osób które chcą doradzać Klientom, pomagać i informować o możliwościach jakie dają ubezpieczenia.
Osoby zainteresowane szkoleniem i podjęciem współpracy prosimy o kontakt z naszym biurem.

Z poważaniem
Agnieszka Formela