Aktualności

 • Dec 19, 2018
  WESOŁYCH ŚWIĄT więcej »
 • Aug 31, 2018

  Z ubezpieczeniem szkolnym NNW Twoje Dziecko będzie objęte ochroną ubezpieczeniową całą dobę, 7 dni w tygodniu, niezależnie od miejsca pobytu.

  więcej »
 • Jun 6, 2012
  Powstała nowa wersja strony.

FAQ

Będąc właścicielem samochodu i polisy OC masz prawo do...

Jak skutecznie wypowiedzieć ubezp. OC na pojazd zawarte przed zmianą ustawy tj przed dniem 11.02.2012r?

Jakie są najpopularniejsze rodzaje ubezpieczeń na życie?

1. Ubezpieczenie na życie.

Klasyczne ubezpieczenie dla osób pragnących zabezpieczyć finansowo rodzinę na wypadek swojej śmierci. Może ono również stanowić zabezpieczenie dla osób ubiegających się o kredyt mieszkaniowy. Dodatkową korzyścią z tej polisy jest to, iż zgromadzone środki wypłacane uposażonym nie są opodatkowane, bo nie podlegają prawu spadkowemu.

2. Ubezpieczenie na życie i dożycie.

To oferta dla osób, które chcą połączyć tradycyjne ubezpieczenie z oszczędzaniem na emeryturę. Ubezpieczenie zawierane jest na określony okres. Po jego upływie klient otrzymuje kwotę na jaką opiewała polisa + odsetki z inwestycji. W przypadku śmierci ubezpieczonego środki trafiają do osób wskazanych w umowie ubezpieczenia. Tego rodzaju polisy zapewniają zazwyczaj dużą swobodę w kwestii częstotliwości opłacania składek. Środki z polisy przekazane uposażonym nie podlegają opodatkowaniu. Dzięki temu ubezpieczenie daje możliwość przekazania zgromadzonych środków np. dzieciom.

3. Ubezpieczenie z myślą o przyszłości swojej, rodziny lub dzieci połączone z inwestycją.

Propozycja dla osób myślących o przyszłości. Daje wiele możliwości pomnażania kapitału, poprzez fundusze gwarantowane, bezpieczne, zrównoważone i akcyjne. Elastyczność produktu daje możliwość doskonałego dopasowania do potrzeb klienta

4. Ubezpieczenie zdrowotne.

Fatalny stan państwowej służby zdrowia zmusza wiele osób do poszukiwania alternatywnych form ubezpieczenia zdrowotnego. Obok abonamentów oferowanych przez prywatne kliniki, powstają specjalne polisy zdrowotne. Pozwalają one korzystać z leczenia w wielu renomowanych klinikach za rozsądne pieniądze.

Obowiązki związane z ubezpieczeniem OC samochodu

Sposób wykorzystywania wspólnego oświadczenia o zdarzeniu drogowym

Ubezpieczyciele chwalą się tańszymi ubezpieczeniami. Czy warto z nich korzystać?